fbpx

Geloren

Kloubní výživa, která chutná

Geloren je kloubní výživa založená na koňské dávce kyseliny hyaluronové. Původně jsme recepturu vyvíjeli pro závodní koně, ale postupně se její uživatelé rozrůstali a nezůstávalo jen u koní. Protože víme, že každý druh zvířete má trochu jiné problémy, chtěli jsme každému dopřát přesně to, co potřebuje. Takže z původní koňské varianty jsme vycházeli při tvorbě nových verzí. Kromě koní si na své přijdou ještě psi a chovatelé.

Geloren HA

koňská kloubní výživa

Geloren HA je koňská kloubní výživa, ze které se v Česku stal fenomén. Na počátku všeho stála jedinečná kombinace vysokého množství aktivních látek „zabalených“ do chutné formy višňového želé. Receptura postavená na koňské dávce kyseliny hyaluronové, ve formě Nutrihylu, měla zajistit nadstandardní péči o ty nejvíce namáhané klouby. Geloren HA díky své spolehlivosti a síle získal vysokou oblibu nejen u sportovních koní.

Geloren HA - koňská kloubní výživa
Geloren HA - koňská kloubní výživa

Geloren dog

kloubní výživa, kterou psi milují

Protože Geloren HA začali chovatelé podávat i psím kamarádům, upravili jsme recepturu koňské kloubní výživy přímo na míru také pro psy - odstranili jsme cukr a přidali vůni uzené šunky Tak vznikl Geloren Dog, kloubní výživa, kterou psi milují. Chovatelé ho často používají také jako cvičební pomůcku nebo funkční pochoutku.

Geloren gel

kloubní výživa pro chovatele

Geloren HA jsme původně vyvinuli pro náročné koňské klouby s maximálním důrazem na jeho sílu. Vysoká chutnost višňového želé nicméně způsobila, že Geloren HA užívali nejen sportovní koně. Vzhledem k tomu, že koně nejsou lidé a každá kategorie doplňků se řídí jinou legislativou, přichystali jsme Geloren gel pro chovatele. Má stejný obsah aktivních látek, včetně vysoké kvality Nutrihylu®, jako originální koňská receptura. Je pouze bez obsahu želatiny. Užívat ho můžete ve formě sladké tekutiny s pomerančovou příchutí.

Geloren HA - koňská kloubní výživa

Geloren HA

Geloren dog

Geloren gel

Geloren HA - koňská kloubní výživa

Koňská kloubní výživa
Více o Gelorenu HA
Síla A+++
Višňové želé tablety
Cena denní dávky: 15,5 Kč [1]

Geloren dog, kloubní výživa pro psy

Kloubní výživa pro psy
Více o Gelorenu dog
Síla A++
Šunkové želé tablety
Cena denní dávky: 18,9 Kč[2]

Geloren gel - kloubní výživa pro lidi

Kloubní výživa pro chovatele
Více o Gelorenu gel
Síla A+
Sladká tekutina
Cena denní dávky: 28,9 Kč [3]

[1] Počítáno pro koně do 100 kg při ceně produktu 1399 kč

[2] Počítáno pro psa o hmotnosti do 30 kg při ceně produktu 569 kč

[3] Počítáno pro člověka o hmotnosti do 90 kg při ceně produktu 869 kč