fbpx

Gelorendog - doplňkové krmivo pro psy

Kloubní výživa, kterou psi milují

 

Gelorendog jsou chutné žvýkací želé kostky pro výživu a podporu psích kloubů s prvotřídním složením. Doplňkové krmivo pro psy Geloren dog obsahuje hned pět aktivních látek v maximální koncentraci, které zajistí komplexní výživu psích kloubů. Gelorendog je ovoněný uzenou šunkou, po které se mohou psi užrat. Na rozdíl od kloubní výživy ve formě klasických prášků nebo tablet můžete Geloren dávat i jako odměnu. Jeho dávkování si užijete nejen vy, ale i váš pes.

Aktivní látky obsažené v kloubní výživě Gelorendog se v psím organismu běžně vyskytují a jsou to základní stavební kameny chrupavek, vazu a šlach. Na rozdíl od běžných sirupů na klouby, neobsahuje Gelorendog pro psy nevhodný cukr. Můžete ho tedy bez obav podávat po neomezenou dobu.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog.jpg

Geloren dog

Kloubní výživa, která chutná

  • Pro správnou výživu kloubů
  • 5 látek pro komplexní péči
  • Chutné žvýkací kostky
  • Bez přidaného cukru
  • Vyvinuto a vyrobeno v ČR

Klouby jako v bavlnce

Geloren vděčí za svou sílu vysokému množství Nutrihylu®. Jde o specifický typ kyseliny hyaluronové určené k využití trávicím traktem (z potravy). Kyselina hyaluronová je jednou z nejdůležitějších složek kloubní tekutiny, která promazává klouby, funguje jako tlumič nárazů a má blahodárný vliv na chrupavky1.

Kdy sáhnout po Gelorenu?

Geloren je vhodné podávat jako doplňkovou péči o klouby psů. Díky svému složení zajišťuje komplexní péči o klouby a prodlužuje aktivní život psů. Podávejte:

  • pro správnou výživu kloubů,
  • při nadměrné zátěži,
  • pro snadný pohyb i ve stáří.

 

Dávkování si užijete

Praktický znovu otevíratelný sáček obsahuje 90 žvýkacích kostek a středně velkým psům vystačí na 30 dnů. Geloren je ovoněný uzenou šunkou a ta psům chutná! Můžete ho dávat jako pamlsek nebo odměnu za výkon. Podávejte podle váhy psa a to kdykoliv během dne.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog-davkovani.png

Podávejte každý den 3 měsíce a následně na 2 měsíce vysaďte, opakujte 3x ročně. V případě potřeby lze Geloren podávat bez přestávky. Pro intenzivní výživu kloubů můžete první týden podávat dvojnásobné množství.

Nadupáno aktivními látkami

Žvýkací kostky Geloren obsahují nejvyšší možné množství aktivních látek v denní dávce. Gelorendog obsahuje 5 nejdůležitějších látek potřebných pro správnou výživu kloubu.

geloren-dog-slozeni-1.jpg

Otestováno veterinárními lékaři

Vliv Gelorenu jsme zkoušeli s veterinárními lékaři ve dvou nezávislých testování. První kolo proběhlo na 19 psech a druhé na 25 psech. Po 2 měsíční konzumaci Gelorenu se zlepšila hybnost v první studii u 79 % psů, ve druhé studii došlo ke zlepšení dokonce u 87% psů. Sami majitelé často chválí, že ke zvýšení aktivity psa došlo už po 14 dnech konzumace.

kloubni-vyziva-pro-psy-geloren-dog-studie-ucinnosti.jpg

Nepřehlížejte začínající problémy

I pes může mít problémy s klouby. Bohužel neumí mluvit, tak si toho majitelé často všimnou až, když pes začne kulhat. To už bývá většinou pozdě, protože jakákoliv změna na chrupavce je nevratná. Z tohoto důvodů doporučujeme sledovat změny v chování pejska a začít o jeho klouby pečovat včas. Základní informace můžete najít v tomto videu o kloubních problémech.

 

Vše, co klouby potřebují

Kyselina hyaluronová

Nejdůležitější složka kloubní tekutiny, promazává kloub a tlumí nárazy.

N-acetylglukosamin 

Zdroj glukosamin, který je součástí chrupavky. Napomáhá při její regeneraci.

Chondroitin sulfát 

Důležitá část chrupavky i kloubní tekutiny. Pomáhá udržovat pružnost, pevnost a odolnost chrupavky.

Hydrolyzovaný kolagen 

Vysoce vstřebatelná forma kolagenu. Jde o hlavní stavební složku chrupavek, šlach i vazů.

Želatina 

Dobrý zdroj aminokyselin, především glycinu a prolinu, látek významných pro tvorbu kolagenu a správnou funkci chrupavky.