fbpx

Geloren CAPS - doplněk stravy 

Kloubní výživa bez cukru

 

Geloren CAPS vyvinuli čeští vědci speciálně pro lidi, kteří dbají na zdravý životní styl a není jim lhostejné, jaké potraviny konzumují. Kapsle neobsahují konzervanty, plnidla a jsou bez cukru. Obsahují pouze látky důležité pro výživu kloubů a nic více.

Výživa namáhaných kloubů

Geloren CAPS je doplněk stravy založený na receptuře velmi oblíbené a účinné koňské kloubní výživy Geloren HA. Jde o kloubní výživu určenou pro výživu vazivových a synoviálních struktur pohybového aparátu. Geloren CAPS je čtyřsložková kloubní výživa s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové.

geloren_caps_krabika.jpg

Geloren CAPS užívejte

  • pro správnou funkci kloubů,
  • při nadměrné zátěži,
  • pro snadný pohyb i ve stáří.

Proč právě Geloren CAPS?

  • Založeno na koňské kloubní výživě Geloren HA
  • Bez konzervantů, plnidel a cukru.
  • Vyvinuto a vyrobeno v ČR

Dávkování

Dospělý člověk užívá 2 tablety denně. Balení obsahuje 120 kapslí, které vystačí na dva měsíce. Geloren CAPS doporučujeme užívat po dobu alespoň 3 měsíců, poté se na 2 měsíce vysadí a následně se celý cyklus opakuje. V případě potřeby je možné Geloren CAPS užívat trvale.

Obsah v denní dávce (2 kapsle):

Kyselina hyaluronová – 60 mg

Vitamín C – 40 mg

Hydrolyzovaný kolagen – 100 mg

Chondroitin sulfát – 300 mg

Vliv látek obsažených v Gelorenu

Kyselina hyaluronová - jedna ze dvou hlavních složek kloubní tekutiny. V kloubu slouží jako lubrikant a tlumič nárazů. Má schopnost vyživovat kloubní chrupavku.

Chondroitin sulfát - druhá hlavní složka kloubní tekutiny a stavební kámen chrupavek, kostí, šlach a vazů. Chrupavce dodává pružnost.

Vitamin C - hraje klíčovou roli při tvorbě kolagenu v těle. Napomáhá vytvoření správné funkční struktury kolagenových vláken a má zásadní vliv na kvalitu a pevnost kloubních chrupavek.

Hydrolyzovaný kolagen - Jde o důležitou stavební bílkovinu pro tvorbu kolagenu, jenž se nachází v chrupavkách a kloubech. Pozitivně ovlivňuje pohybový aparát a napomáhá rychlejší regeneraci vazů a šlach po cvičení.

 

Plněné kapsle zajišťují vysokou biologickou dostupnost a rychlé uvolnění látek bez nutnosti použití plnidel jako ve standardních tabletách.