fbpx

Náš blog: Pečujeme o zdraví zvířat

uvod2

Před nedávnem jsme se dozvěděli skvělou zprávu. Geloren dog vyhrál ocenění TOP produkt roku 2019 v kategorii doplňky krmiva - kloubní výživa. Děkujeme, že svým psím kamarádům dopřáváte to nejlepší. I díky vám se můžeme radovat z prvního místa.

GelorenHA desitkova soutez blog

Vánoční soutěž s Geloren HA se nesla ve znamení magického čísla 10, které považoval antický filozof a matematik Pythagoras za vrchol a dosažení dokonalosti. Přečtěte si, jak soutěž probíhala, jaká je správná odpověď na soutěžní otázku a kdo vlastně vyhrál.

soutez geloren dog kloubni vyziva

Až do konce září 2019 probíhá naše fotosoutěž. Pošlete fotku svého psa, která nejlépe vyjadřuje jeho radost z pohybu. Naše porota vybere nejlepší fotku a odmění vítěze roční kúrou kloubní výživy Geloren dog.

detekcni pes

Většina z nás ví, že existují vodící a asistenční psi. Pro své páníčky jsou velkými pomocníky a většinou i největší přátelé. Tito psi vykonávají velmi těžké "povolání" a musí být stále ve střehu. Víte ale, že existují  ještě tzv. detekční psi? Pro své pány jsou většinou něco jako andělé strážní. Tito psi nemají snadný úkol a jejich výcvik je velmi náročný. Přečtěte si více o výběru, výcviku a hlavně poslání těchto šikovných pomocníků v našem článku.

Kocka a pes male

Soužití kočky a psa je dobře známé a často diskutované téma. Rozdílnost psů a koček vystihl W. Churchill: „Pes k člověku vzhlíží, kočka ho přehlíží a prase ho považuje za rovnocenného partnera.“ Rozdílnost v myšlení obou druhů krásně vystihuje další citát: „Pes si řekne: krmí mě, milují mě, mazlí se se mnou, to musí být Bohové! Kočka si řekne: krmí mě, milují mě, mazlí se se mnou, to musím být Bůh!“ Kočky a psi se od sebe liší, ale zároveň mají něco společného.

pes vanoce uvod

Vánoce se blíží mílovými kroky. A určitě už přemýšlíte, čím potěšíte své nejbližší. Také najde pod stromečkem něco i váš čtyřnohý parťák? Ale co mu letos dát? Jděte na to chytře a nedávejte pamlsky, které nic nepřinesou, a jen se po nich tloustne. Spojte dohromady zdraví prospěšný účinek s dobrou chutí. A co takhle „zabít dvě mouchy jednou ranou“ a obdarovat u toho i sebe? Na konci máme pro vás překvapení.

aktivni zvire policie

V dnešním článku si představíme Aureliána – vzor pro každé Aktivní zvíře. Aurelián je služební kůň, který patří do jízdního oddílu Městské policie Ostrava. U policie slouží již devátým rokem. Zpočátku to byl rebel, který se nechtěl nechat obsednout. Nyní je vůdčím koněm, který jde na nebezpečných akcích ostatním koním příkladem. Jak se vlastně kůň k policii dostane? A jak vypadá jeho den ve službě?

Uvod 5 tipu

V minulých dílech jsme si povídali o příčinách a projevech bolavých zad. Posledním dílem naší skládačky by mělo být povídání o tom, jak problémy se zády řešit a jak jim alespoň částečně předcházet. Prozradíme si 5 věcí, které ochrání našeho koně před bolavými zády. Pojďme jednou pro vždy zkoncovat s bolavými zády...

aktivni latky klouby

Po informacích o stavbě kloubu a základních stavebních kamenech, ze kterých se skládá, se dostáváme ke složení samotné kloubní výživy. Popíšeme si jednotlivé složky jejich funkci a důvod, proč se v kloubních výživách používají. Potom již bude hračka se zorientovat ve složení. Tak pojďme na to...

Geloren dog Ron Hugo

S první polovinou léta skončila i naše soutěž o kloubní výživu Geloren dog! Zaslali jste nám kolem stovky soutěžních příběhů a fotek. Takže jistě uznáte, že vybrat pouze dva nebyl vůbec snadný úkol! Opět to trvalo dlouho a stálo to hodně úsilí. Ale už je známe… Aby to bylo genderově vyvážené po dvou holkách vám představuji dva pány - Ronyho a Huga! Chlapi neměli úplně lehký život, více si přečtěte v jejich příběhu...

Následující