Studie účinnosti Gelorenu HA na koních

Kvalita a účinnost je pro nás důležitá, proto naše produkty neustále testujeme a to i po uvedení na trh. Nově jsme otestovali Geloren HA na 53 koních ve spolupráci se sedmi veterinárními pracovišti. Studie prokázala pozitivní účinek užívání Gelorenu HA u 91 % koní.

Účinnost Gelorenu dog podložena nezávislou studií!

Protože nám velmi záleží na kvalitě našich produktů, testujeme jejich účinnost přímo s veterinárními lékaři. Již podruhé jsme proto otestovali účinky kloubní výživy Geloren dog, tentokrát na 25 psech ve spolupráci s 5 veterinárními pracovišti. Studie prokázala pozitivní účinek užívání Gelorenu dog u 87 % zúčastněných psů.

Tržná rána u hříběte

Asi každý zná situaci, kdy se jeho kůň zraní. Přijde to z nenadání a vy musíte ihned řešit vzniklý problém. Rádi bychom se s Vámi podělili o příběh, který se stal hříběti čerstvě dovezenému z Německa. 

Unikátní novinka pro zdravé zuby

Vědci z našeho výzkumného týmu vyvinuli tyčinky, které svým unikátním trojím účinkem pomáhají bojovat proti usazování zubního plaku a zápachu z ústní dutiny psa či kočky. Jistě si všichni přejeme, aby naši parťáci měli zoubky jako perličky a nesmrdělo jim z tlamy. To je obzvlášť důležité, pokud s námi kočka nebo pes sdílí společnou domácnost. 

Vánoční soutěž s psím Gelorenem

Připravili jsme pro vás vánoční soutěž s Gelorenem dog, která startuje právě teď! Chcete se zapojit do soutěže s možností vyhrát roční kúru Gelorenu dog pro vašeho psího kamaráda? Kupte si sáček Gelorenu dog s nálepkou VÁNOČNÍ SOUTĚŽ a zadejte soutěžní kód.