fbpx

První pes ochutnal Geloren Dog už v roce 2015. Jeho vývoji jsme se ale věnovali už několik let před tím. Věděli jsme, jak obtížné je donutit psa sežrat klasickou tabletu, nebo hořký prášek. Naším cílem bylo vyvinout voňavou a šťavnatou kostičku, kterou budou psi milovat a do které schováme vysoké množství aktivních látek prospěšných pro psí klouby. Čtyři roky po dokončení vývoje a uvedení na trh jste nám potvrdili, že se Geloren opravdu povedl.

 

Geloren TOP A

 

TOP produkt roku 2019

Před nedávnem jsme se dozvěděli skvělou zprávu. Geloren dog vyhrál ocenění TOP produkt roku 2019 v kategorii doplňky krmiva - kloubní výživa. Za 4 roky od uvedení na trh se z Gelorenu dog stala nejužívanější kloubní výživa pro psy v České republice. Věříme, že i nadále Geloren zůstane volbou číslo jedna pro každého psa, který si chce naplno užívat aktivního života bez omezení pohybu.

Produkt roku

Proč je Geloren tak oblíbený?

  • Vysoké množství účinných látek
  • Chutná forma želé tablet
  • Snadné a přehledné dávkování
  • Ověřená účinnost
  • Vyvinuto a vyrobeno v ČR

 

Geloren TOP B

 

Děkujeme, že svým psím kamarádům dopřáváte to nejlepší. I díky vám se můžeme radovat z prvního místa. Na vavřínech ale nespíme, už v tomto roce chystáme vylepšený Geloren dog, po kterém skočí i ti nejmlsnější z mlsných psisek.

Zjistěte další informace o Geloren dog