praha 2

 

Kdo a co je aktivní zvíře? Jde o veterinární značku naší společnosti Contipro zaměřující se na výzkum a výrobu kyseliny hyaluronové – látku přirozeně se v těle vyskytující a s unikátními vlastnostmi. Tyto vlastnosti se nejčastěji využívají při léčbě kloubů, při hojení ran a při léčbě očních onemocnění. Přípravky Aktivní zvíře těchto vlastností využívá při hojení špatně se hojících ran, v kloubní výživě a při prevenci problémů se zuby a dásněmi.

Čím se aktivní zvíře zabývá?

Přípravky se zaměřují na problémy, které umí kyselina hyalurová díky svým unikátním vlastnostem řešit. V těle se ve zvýšené míře vyskytuje v kloubech, kde funguje jako tlumič nárazů a mazivo. Proto se výborně uplatní při léčbě nebo jako prevence vzniku kloubních onemocnění. Kyselina hyaluronová také umí urychlit proces hojení ran. Proto máme přípravky na hojení špatně se hojících ran a péči o zuby a dásně. Všechny tyto problémy řeší inovativním způsobem a to jak formou produktu, tak mechanizmem účinku.

Gdog 3

Výzkum je u nás vždy na prvním místě 

Účinkům našich produktů věříme, proč byste měli i vy? Za vývojem všech našich přípravků je opravdový výzkum podpořený testováním účinnosti ve spolupráci s veterinárními lékaři před uvedením produktu na trh. V případě, že výsledky jsou horší nebo podobné jako u produktů dostupných na trhu, produkt pro nás nemá smysl přivádět na trh. Z tohoto důvodu je účinek našich produktů vždy podpořen vědeckou studií. 

Práce nás baví Výzkum je u nás vždy na prvním místě 

Nedávno jsme si pořídili firemního maskota, je to čivava. Jeho velikost sice není největší, nicméně reprezentuje naše aktivní zvíře a proto jsme mu aspoň museli vymyslet dobré jméno. Po pečlivém a velmi rozvážném výběru vyhrálo jméno Krutor :). No posuďte sami, není to fešák?

2 Krutor

Nejen prací živ je člověk

Aktivní zvíře již dávno přesáhlo nějakou značku výrobků, jsme to my. Aktivní zvíře nás provází i v osobním životě a při naších volnočasových aktivitách. Všichni hrdě nosíme na tričkách popis aktivní zvíře a to nejen na výstavách ale i doma, v práci nebo při sportech. Přeci jen, když na hřiště vběhne 7 aktivních zvířat, soupeři z nás mají hned jiný respekt – tedy až do chvíle, než se začne hrát, pak se to obrací…

3 TomTom

Být aktivním zvířetem je řehole

Naše práce je dost náročná, neustále někam jezdíme, něco taháme a stavíme – prostě makáme! Na druhou stranu to má i svá pozitiva. Kromě toho, že léčíme zvířata, dochází i k výraznému utužování našeho těla a ducha. Jiné neduhy náš netíží, užíváme naši kloubní výživu a dostáváme díky tomu koňskou dávku zdraví! 

Naše práce nás zkrátka baví, děláme ji s láskou a velmi rádi se s Vámi setkáváme na různých výstavách a zvířecích akcích. Sledujte náš facebook a přijďte s námi hodit řeč.