fbpx

Poradna

Pes-kulhání | 8. 9. 2015 13:28

Dobrý den, zdálo se mi, že můj labradorák začal trošku kulhat, tak jsem mu před týdnem začal dávat Geloren dog. Za jak dlouho by to mohlo začít působit?

vložil:  
Samu-Raj

Odpověď ze dne 10. 9. 2015 14:33

Dobrý den. Podle studie i praktických zkušeností chovatelů s Gelorenem Dog bývá zlepšení pohybu viditelné po dvou až třech týdnech. Ovšem tato doba je individuální a závisí na závažnosti a typu pohybových obtíží zvířete, tělesné váze, konstituci a jeho schopnosti trávení. V prvním týdnu podávání Gelorenu Dog můžete pro urychlení nástupu účinku denní dávku zdvojnásobit. Jako vždy samozřejmě platí, že je třeba nalézt příčinu kulhání a řešit ji co nejdříve, některé potíže není možné při prodlevě již uspokojivě vyřešit.

Lucie

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.