fbpx

Poradna

Konská vyživa pro klouby | 12. 7. 2016 1:07

Dobrý den,mám na Vás neobvyklý dotaz.Delší dobu mám problémy s koleny.Na rehabilitaci mi sestra poradila abych získala někde na veterině Koňskou výživu pro klouby-má to být čistý kolagen ve formě želatiny,která se krájí.Chtěla bych se zeptat jestli lze tohle pořídit i pro člověka,je to pro něj vhodné,kolik to přibližně stojí,jak se dávkuje. Děkuji moc za odpověď.

vložil:  
helena

Odpověď ze dne 19. 7. 2016 0:17

Dobrý den, Geloren HA je primárně určený jako doplněk krmiva pro koně, takže dbáme na to, aby produkt vyhovoval především jim. Jedna kostka Gelorenu HA obsahuje asi 2330 mg želatiny, 285 mg chondroitin sulfátu a 60 mg kyseliny hyaluronové. Prodáváme ho v kyblíku, který obsahuje 90 želatinových kostiček (lze koupit přes  www.aktivnizvire.cz za 1490 Kč).Geloren HA doporučujeme pro účely chovatelů jako výživu pro klouby jejich zvířat, nikoliv pro konzumaci lidmi. Ani jim však nemůžeme užívání Gelorenu zakazovat. Geloren HA neobsahuje žádnou škodlivou látku pro člověka  a všechny použité suroviny jsou potravinářské kvality.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.