fbpx

Poradna

Geloren | 30. 7. 2017 22:07

Dobrý den mam dotaz když fena stáří 2 roky a 8 m má poskozený kloub steheni jak nám bylo řečeno na veterine můžem užívat geloren nebo je nutný přípravek s MSM což geloren nemá prosím o radu.dekuji

vložil:  
Martina Verešová

Odpověď ze dne 2. 8. 2017 17:55

Dobrý den, Geloren Dog je v případech poškození kloubů vhodným doplňkovým krmivem. To, že neobsahuje MSM nevidím jako problém.
Nepíšete, o jaké poškození kloubu se jedná, ale ať už si vyberete jakoukoli kloubní výživu pro Vašeho psa, je třeba mít na mysli, že samotná kloubní výživa většinou není jedinou součástí léčby kloubů. V některých případech je nutný i chirurgický zákrok a úprava pohybového režimu psa, případně i úprava celé krmné dávky (např. při obezitě).

Lucie

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.