fbpx

Poradna

kloubní výživa | 16. 8. 2017 1:08

Dobrý den, mám dotaz. Mohla bych tuto výživu pro koně užívat i já na mé bolavé klouby? Zatím mi nic nepomohlo. Děkuji .

vložil:  
líba

Odpověď ze dne 6. 9. 2017 17:56

Dobrý den, všechny látky obsažené v Gelorenu HA jsou potravinářské kvality a jsou schválené pro použití v potravinářském průmyslu, tudíž se v potravinách běžně používají. Přestože byl Geloren HA primárně vyvinut jako kloubní výživa pro koně, máme od našich zákazníků informace, že Geloren HA s velkým úspěchem užívají i pro své kloubní problémy. Zda tento přípravek zabere i na Vaše bolavé klouby nelze bez znalosti stavu kloubů jednoznačně říci. Záleží, z jakého důvodu Vaše klouby bolí. Geloren HA se našim zákazníkům osvědčil především při bolestech vzniklých opotřebením kloubů, způsobených artrózou či artritidou nebo v poúrazových stavech.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.