fbpx

Poradna

Jde s tím ještě něco dělat? | 19. 8. 2017 2:08

Dobrý den,je mi 51 let,za necelých 7 týdnů půjdu na totálku kolene a koleno i kyčelní kloub na druhé noze mě také velmi často a velmi silně bolí. Mám ještě nějakou šanci ulevit svým zbývajícím kloubům v nohách od úporných bolestí a ztuhlosti? Už docela dlouho -skoro 10 let-průběžně konzumuji podpůrné kloubní preparáty s nevalným efektem. Snad jen jeden měl rychlý a dobrý účinek,ale při opakovaném užívání to také nebylo ono. Zhruba před 10 lety jsem měla úraz a ti naši místní pyrotechnici nepoznali,že mám přetržený hlavní vaz a vybrali mi chrupavky a menisky. Po mém dotazu a postupném borcení nohy mi bylo řečeno,že na nové koleno jsem mladá a na udělání vazů stará a že to musím vydržet alespoň do padesátky aby se s tím mohlo něco dělat. Po dvou letech jsem se dostala do ruky pana docenta v Č.Budějkách-udělal vazy a valgizační osteotomii,ale bylo už pozdě a mé zhuntované klouby prací v zemědělství(23 let) to pořádně dávají najevo. Můžete mi prosím nějak poradit? Už jsem zklamaná kupováním různých preparátů-prodají vám velkou pikslu za spoustu peněz a ono to nezabere,nebo je mi z toho špatně. Existují nějaké menší sady kloubních preparátů na vyzkoušení? Nějak jsem z toho všeho už unavená-všichni nabízejí,chválí,a nakonec nic moc,nebo nic. Děkuji za odpověď. :-)

vložil:  
Miroslava Hlaváčová

Odpověď ze dne 6. 9. 2017 17:57

Dobrý den, GelorenHA prodáváme pouze v celém balení - kýbl ve kterém jsou tři sáčky po 30 kostkách. Nicméně pro vyzkoušení si můžete u některých prodejců zakoupit pouze jednotlivé sáčky - k dostání například zde. Ráda bych ovšem upozornila, že aktivní látky, obsažené v Gelorenu HA se řadí mezi SYSADOA, což jsou látky s pomalým nástupem účinku - tudíž se jejich účinek projeví až po nějaké době užívání (např. týden až měsíc od začátku užívání). Proto není dobré preparáty střidat rychle po sobě, ale vždy dodržet alespoň měsíc užívání nepřetržitě.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.