Poradna

Bonharen | 30. 9. 2017 23:09

Dobrý den, zajímalo by mě, jak dlouho přetrvá léčebný účinek 6 injekcí Bonharen aplikovaných do kolenního kloubu?

vložil:  
M. Beránková

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď, způsobenou výpadkem našich stránek, během kterého nám nechodily dotazy.

V současné době na trh dodáváme pouze Bonharen Intravenous určený k intravenóznímu podání (do žíly). Trvání účinku injekcí Bonharenu je variabilní v závislosti na patologickém stavu, který se snažíme léčit. Pokud se stav tkání podaří během léčby dostat do původního stavu, nejsou další injekce Bonharenu již potřeba. V případě, že se jedná o chronické záležitosti, je dobré vypozorovat u daného jedince dobu, kdy je ještě bez příznaků a při prvních známkách návratu potíží Bonharen opět začít aplikovat. Takže odpověď na Vaši otázku zní, že léčebný účinek Bonharenu bude individuální v závislosti na postižení a zátěži koně.

Lucie

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.