fbpx

Poradna

geloren HA - dávkování pes | 27. 11. 2017 21:11

Dobrý den, užívám Geloren HA 1 tbl. denně kvůli svým bolavým kloubům. Nechci objednávat další produkt pro svého psa. Jakou nejvyšší dávku tb. Geloren HA můžu podávat 13 letému psovi s dysplazií a artrózou v předních loktech abych mu neublížila a bylo to k prospěchu bolavého pohybového ústrojí psa? Děkuji za odpověď.

vložil:  
Radka

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, dávkování Gelorenu HA záleží na velikosti psa. Nemusíte se bát, aktivní látky, obsažené v Gelorenu HA, jsou látky, které jsou tělu vlastní, takže předávkovat psa jimi nemůžete. Gelorenu HA bych doporučovala u menších a středních psů (do 30 kg) dávat půl kostičky a vetším psům jednu kostičku denně.

Případně do budoucna zvažte zakoupení psího Gelorenu - obsahuje více aktivních látek a také vyšší koncentraci. Denní dávka HA vychází na 31 mg na 10 kg váhy psa. Oproti koňskému Gelorenu je v psí variantě navíc glukosamin a hydrolyzovaný kolagen. Výhodou také je, že neobsahuje cukr a je ovoněn uzenou šunkou, takže vůně je potom pro psa atraktivní.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.