fbpx

Poradna

Geloren pro psy či koně pro lidi, který mi doporučíte? | 18. 12. 2017 15:12

Dobrý den, dočetla jsem se na stránkách https://www.gelorenha.cz/blog-o-gelorenu/konska-kloubni-vyziva-i-pro-lidi/ , že je geloren ha vhodný pro lidi. Odrazuje mne však cena. Geloren pro psy, stojí třetinu ceny. Jaký geloren by jste tedy doporučila pro člověka? Děkuji za odpověď

vložil:  
Petra

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, omlouvám se za pozdní odpověď. Od našich zákazníků víme, že Geloren HA často užívají pro sebe a ne pro koně. Co se chutnosti týká, určitě bych doporučila Geloren HA - ten je sladký s příchutí višně, takže se dá přirovnat ke gumovým medvídkům. Geloren dog je bez příchuti, pouze má aroma uzené šunky, takže není moc chutný. Co se týče ceny. Ano, 90 kostek Gelorenu dog stojí méně, než Geloren HA, ale je tam jiný obsah účinných látek. Doporučená denní dávka kyseliny hyaluronové pro člověka je 60 mg - což je v 1 kostičce Gelorenu HA, ale ve 2 kostičkách Gelorenu dog - tudíž vydrží pouze na 1,5 měsíce zatímco Geloren HA na 3 měsíce. Protože na 3 měsíce byste potřebovala 2 balení Gelorenu dog, výsledná cena se potom neliší o tolik.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.