Poradna

Užívání Gelorenu HA člověkem | 25. 1. 2018 14:01

Vážení, za 7 dnů budu užívat Geloren HA přesně 2 měsíce, tj. využívám dva balíky Gelorenu HA. Mám po dvou měsících užívání přerušit užívání na dobu 2 měsíců a poté znovu začít Geloren HA užívat. Prosím o odpověď, jak mám přesně jako člověk Geloren HA užívat. Děkuji a jsem s přátelským pozdravem.

vložil:  
Petr Herzán

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, užívání jakéhokoliv kloubního preparátu závisí na charakteru kloubních potíží. Pokud užíváte kloubní výživu preventivně, můžete po 2 měsících užívání na 2 měsíce kloubní výživu vynechat. Při větším poškození kloubů, které se už projevuje jejich bolestí, se mohou problémy začít vracet dříve a je potřeba znovu začít užívat kloubní výživu např. již po měsíci.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.