Poradna

strava psa při barfování | 26. 1. 2018 13:01

Dobrý den, mám Border kolie 18 měsíců stáří, barfujeme a pejsan to miluje, jen mi skoro vždy odfiltruje doplňky masa a tak musím hledat další cesty jak to do něj dostat. Nemohli by jste mi poradit, zda existují nějaké granule s min.obsahem masa , které by mohly sloužit jako vhodný doplněk? Obecně pojídá granule od Yoghies, ale co naprosto nechápu velmi mu chutnají granule pro kastrované kočky, nemůže se mu něco stát? Děkuji a promiňte, že obtěžuji. S pozdravem Petr Cerman

vložil:  
petr cerman

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, v naší řadě Aktivní zvíře nabízíme kloubní výživu a veterinární přípravky pro zlepšení stavu zubů. Proto Vám bohužel s granulemi nedokážu poradit. Ale naše kloubní výživa Geloren dog by mohla být pro Vás řešením. Geloren dog je ovoněný uzenou šunkou, takže je pro psy atraktivní a nemusí se proto ničím maskovat.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.