Poradna

artroza | 27. 1. 2018 16:01

Dobrý den, memu 3,5 letemu stafbulikovi byla diagnostikovana artroza a docela dost kulha. Myslite, ze by mu na to kulhani pomohl vas geloren? Dekuji.

vložil:  
Zdenka

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, užití kloubní výživy při artrotických stavech kloubů je vhodné. Pokud byste se chtěla dozvědět o účinnosti Gelorenu dog více, podívejte se na studii, kterou jsme prováděli na 5 veterinárních pracovištích. Byli do ní zařazeni i psi s vyšším stupněm artrózy a u 87 % psů se kulhání zlepšilo.

Účinek kloubní výživy vždy záleží na stavu kloubu a rozsahu poškození chrupavky (stupně artrózy). Pokud by ve Vašem případě bylo již poškození kloubu rozsáhlejší, zkuste zkonzultovat s Vaším veterinárním lékařem použití léčiva Bonharen IVN. Jedná se o roztok kyseliny hyaluronové, jeho vydání je ale vázáno na lékařský předpis.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.