fbpx

Poradna

Štěně AUO s problemy s klouby | 15. 5. 2018 23:05

Dobrý do máme doma 11týdenní štěně xAUO a zdá se mi, že hrozně rychle roste v porovnání se starší fenou BOC. Momentálně váží 5,5kg , krmíme brit care puppy. Je k nezastavení, se starší borderkou jsou neustále v pohybu, a to venku i doma. Snášíme ze schodů, hlídáme,ať neleze na gauč a krotíme jejich zápasy (jak to jde). Přesto se už 3x stalo, že při povalení na zem malé vyskočila nožka, přední i zadní. Připadá mi to jako když u lidí vyskočí při podvrtnutí kotník. Provazelo to strašné kvičení a po chvili lehkého masírováni zas zaskočil (asi kloub) zpět. Veterinářka mi neporadila. Chci zkusit kloubní výživu. Je možné podávat geloren už tak malému prckovi?Děkuji

vložil:  
Lucie Lachová

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, máte doma pěkného ďáblíka .) Geloren dog můžou psi užívat od 3 měsíců, takže pro Vaše štěně bude pomalu už vhodné.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.