fbpx

Poradna

Klouby a vazivo | 29. 5. 2018 20:05

Dobrý den, poprsoila bych Vas o radu. Se psem jsem i navštívila i veterinu, ale veterinarka m i rekla, ze je jedno jakou kloubni vyzivu pouziju. Lara obcas kulhá na zadni nohu. Veterinarka da leky na adtrozu a za tri dny je to dobre. Ani ne, obcas i za den. Ale rekla jsem si ji dávat nějakou kloubni vyzivu. Ja vím, že už asi moc nepomohu. Ted ji bude 11. Ale presto to chci zkusit. Je to pitbulka a uz ta jeji chuze neni co driv. Doporucili mi alavis pro kone. At to davam ji. Ale ja se bojim ji dat tabletky pro kone. Co mi doporucite vy? Dekuji.

vložil:  
Darina

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, doporučila bych Vám Geloren dog - je ovoněný uzenou šunkou, takže je pro psy lákavý a můžete ho používat jako odměnu. 

Jeho hlavní aktivní látkou je kyselina hyaluronová, která je jednou z hlavních součástí kloubní tekutiny a kloub v podstatě "promazává". Tím, že kloub znovu "promažete" sníží se i jeho bolestivost. Pokud se chcete dozvědět o kloubu a kloubní výživě více, podívejte se na náš seriál o kloubní výživě.

Tím, že zlepšíte kvalitu kloubní tekutiny (dodáte kyselinu hyaluronovou), sníží se i bolestivost a zlepší se chůze psa. Geloren dog jsme testovali s veterináři a u 87 % psů došlo ke zvýšení aktivity a zlepšení chůze. Na výsledky studie se můžete podívat zde.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.