fbpx

Poradna

Dávkování Geloren Dog | 17. 7. 2018 0:07

Dobrý den, velmi mě zaujal přípravek Geloren Dog. Chtěla bych ho začít dávat našemu staršímu kříženci labradora - začíná špatně chodit. Jen jsem se chtěla zeptat, zda když má 25 kilo (což vychází na ty tři kostičky denně, jak jsem se dočetla v popisu přípravku), je možné mu všechny tři kostičky dát najednou nebo je nutné to rozdělovat v průběhu celého dne? Děkuji za odpověď. S pozdravem, Lenka Peterková

vložil:  
Lenka Peterková

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, jsme rádi, že se chystáte vyzkoušet naši kloubní výživu Geloren dog. Co se týká jejího užívání, tak opravdu 25 kg pes užívá tři kostičky denně. Je potom úplně jedno, zda kostičky dáte psovi najednou, nebo je rozdělíte jako odměnu a dáte mu je v průběhu dne. Účinky jsou stejné u obou způsobů užívání. 

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.