fbpx

Poradna

DKK E/E - československý vlčák - 8 měsíců | 17. 8. 2018 16:08

Dobrý den, mému psovi bylo cca před 2 měsíci diagnostikována DKK e/e, doporučen alavis, vitamíny a kalcium, Zaujal mě tento produkt - GELOREN DOG.... alavis dobereme za měsíc po 3 měsících užívání. Bylo by možné poté nasadit Geloren Dog a v jakém dávkování. Pes má nyní 40 kg Děkuji za odpověď Ing. Monika Buřtová

vložil:  
Ing. MOnika Buřtová

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, určitě můžete psovi Geloren nasadit. Při dysplazii se doporučují kloubní doplňky užívat. Po dokončení kúry Alavisu udělejte měsíc pauzu - jsou to SYSADOA - látky s pomalým nástupem účinku, které se užívají podle schéma 3 měsíce užívání, měsíc pauza. Pokud by se už u Vašeho psa projevovaly potíže - např. kulhání, můžete dávat Geloren hned bez přestávky.

Pokud Váš pes váži 40 kg dávejte mu 4 kostky Gelorenu denně.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.