fbpx

Poradna

Bonharen | 10. 12. 2018 22:12

Dobrý večer,můj 11,5 let starý maďarský ohař trpí silnou artrózou v pravém rameni a obou kyčlích.Chci se zeptat,jestli by v tomto případě pomohla aplikace Bonharenu a na jak dlouho?Po jake době se aplikuje další injekce a kolik by tato kůra stála?Děkuji Buďová

vložil:  
Kateřina Buďová

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,
v případě Vašeho psa by aplikace Bonharenu intravenous mohla pomoci. Doporučili bychom jeho aplikaci v týdenních intervalech, celkem 5-7 dávek. O ceně se informujte u svého ošetřujícího lékaře. Po ukončení aplikace Bonharenu intravenous bychom Vám doporučili podávat doplňkové krmivo Geloren Dog, které je možné podávat dlouhodobě.

Lucie

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.