fbpx

Poradna

Dotaz na produkt Geloren | 14. 12. 2018 22:01

Dobry den, mam prosim dotaz ohledne Vaseho pripravku Geloren. Moje matka je jeho dlouhodobou uzivatelkou a je s jeho dosavadnimi ucinky velmi spokojena. Avsak nedavno se dočetla na stránkách Tripleblend, ze je tento pripravek zavadny z hlediska jeho slozeni. Vzhledem k tomu, ze v tom spatruji pro matku celkem velke riziko (vzhledem k jejim celkovym zdravotnim problemum), mohu prosim pozadat o dolozeni nezavadnosti zmineho produktu? Predem moc dekuji. S pozdravem Zuzana

vložil:  
Zuzana M.

Odpověď ze dne 19. 12. 2018 10:59

Dobrý den,

i přesto, že je Geloren HA registrovaný jako doplňkové krmivo pro koně, používáme při jeho výrobě pouze suroviny potravinářské kvality. Jeho složení závadné není, ale z důvodů registrace Gelorenu jako doplňku krmiva pro koně jeho užívání lidmi nemůžeme doporučit.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.