fbpx

Poradna

Bonharen pro kozu | 29. 1. 2019 23:01

Dobrý den,je možné použít injekce Bonharenu pro kamerunskou kozu, věk 14 let,váha cca 32kg?Jak prosím dávkovat,kolikrát zopakovat a v jakém intervalu,případně jak dlouho by efekt měl vydržet? Injekce se aplikuje do žíly ? Děkuji, Robert Pláteník

vložil:  
Robert Pláteník

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den, Bonharen intravenous je registrován pro použití u koní, psů a koček k intravenoznímu podání (do žíly). Použití tohoto přípravku u kozy je proto zcela na zvážení veterinárního lékaře, jedná se o použití tzv. off-label (použití léčivého přípravku jiným způsobem, než je uvedeno ve schválené aktuální příbalové informaci). O účincích u koz nemáme žádné informace.

Lucie

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.