fbpx

Poradna

UŽÍVÁNÍ GELORENU | 19. 2. 2019 11:02

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda-li může užívat Geloren i člověk, můj známý ho již bere. Já sama jsem po operaci kolene (synovitida) a teď jsem měla úraz na lyžích, kde jsem si zhmoždila druhé koleno, lékař mi řekl, že mám hodně rozviklaná kolena a artrózu. Je mi 57 let, nadváhu nemám. Kolena stále bolí. Domníváte se, že by mi také pomohl? Děkuji za odpověď. EL

vložil:  
Edita Lencová

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

to je zapeklitý dotaz. Geloren HA je doplňkové krmivo pro koně. Na to Vás jako výrobce musím upozornit. Co se týká výroby, je vyroben z potravin potravinářské kvality, které se v potravinách používají. Z výstav víme, že ho někteří lidé užívají, ale jak jsem již psala, je schválen jako dopňkové krmivo pro koně. Proto jsme účinnost testovali právě na koních, kde se při artróze jevil jako dobrá volba. Při užívání dochází ke snížení bolestivosti a zvýšení pohyblivosti kloubu.

Přejeme, ať kolena brzy přestanou zlobit.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.