fbpx

Poradna

užívání gelorenu pes | 21. 10. 2019 15:10

Dobrý den, mohu se prosím zeptat jakou dávku bych měla dávat starému 12 letému 5kg pejskovi? Již od mala měl problémy s páteří často blokovaná, dáváme stále Alavis 5 chtěla bych změnit za Geloren. Stačí 1 kostička denně? A ještě prosím zda je výrobek bez umělých přidaných látek kvůli trávicím potížím . Děkuji Truhlářová

vložil:  
Truhlářová

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

co se týká dávkování - 1 kostička denně 5 kg pejskovi bude stačit. Co se týká složení - základem je vepřová želatina a mix aktivních látek. Aby byl Geloren stále čerstvý a chutný používáme konzervanty (sorban draselný, kyselinu citrónovou) a zchutňující látku (aroma uzené šunky). Záleží jaké trávicí problémy má váš pejsek a co mu vadí.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.