fbpx

Poradna

Geloren Dog a průjem | 30. 10. 2019 13:10

Dobrý den, dáváme psovi Geloren Dog pravidelně a nyní jsme si všimli změny ve vzhledu oproti dřívějšku. Kostky jsou světlejší (bledší) než dříve a taky suché na povrchu. Pes má najednou průjem, je možné, že je to z toho? Je, prosím, takové balení v pořádku?

vložil:  
Martin

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

moc se omlouváme za zdržení v odpovědi, bohužel se nám Váš dotaz někde zatoulal.

Co se týká změny vzhledu - ano, Vámi popisované kostičky by měly být v pořádku - v Gelorenu dog jsme nahradili pouze glukosamin stabilnějším N-acetylglukosaminem. Tato změna má vliv na barvu kostiček, přičemž ostatní složení zůstalo naprosto stejné. Jelikož je N-acetylglukosamin schválenou a prověřenou látkou, neměl by s tím v tomto ohledu být problém. Změněná receptura je v prodeji již od července tohoto roku a zatím jsme se průjmem nesetkali.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.