fbpx

Poradna

Složení Geloren dog | 18. 11. 2019 14:11

Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda jste změnili složení Geloren dog. Tento produkt jsem objednávala dvakrát. Jednou mi přišli tmavě hnědé kostičky, které můj pes miloval a bez problémů snědl. V druhé objednávce jsem obdržela světle hnědé až naoranžovělé kostičky, které můj pes nechce pozřít. Předem děkuji, Markéta D.

vložil:  
Markéta

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

je pravda, že jsme recepturu malinko měnili. Ty hnědé kostičky byly ještě s glukosaminem, který jsme nahrazovali za stabilnější N-acetylglukosamin (to jsou ty žluté kostičky). V Gelorenu jinak vše zůstalo naprosto stejné - i aroma uzené šunky i obsah aktivních látek. Tato změna by na chuť neměla mít žádný vliv, pouze došlo ke změně barvy kostiček.

Jinak chystáme po novém roce Geloren dog s novou příchutí a podle našich předběžných zkoušek chutnal i těm, kteří nechtěli vůbec žádný Geloren, tak doufáme, že si Váš pejsek k němu zase najde cestu. Moc se omlouváme za nepříjemnosti a mrzí nás to.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.