fbpx

Poradna

Geloren dog pro štěně PRT | 22. 11. 2019 2:11

Zdravím, mám 2 měsíční fenku Parson Russell teriéra (zřejmě tento dotaz už tu asi někdy byl...) a chci se zeptat, jestli je Geloren dog pro štěně vhodný - jestliže ano tak jak mám denně dávkovat a jak často ročně opakovat. Díky za info Marty

vložil:  
Martin Kuba

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

Geloren dog mohou psi již od štěněcího věku. Doporučujeme začít užívat Geloren ve 3 měsících - touto dobou již bývá pejsek zvyklý v novém domově. Geloren dog dávkujte podle aktuální dávky štěněte podle dávkování na obalu. 

Dopřejte Vaší fence 3 měsíční kúru, kterou můžete ještě kolem 1 roku věku znovu zopakovat. Dále užívání kloubní výživy záleží na stavu kloubů a míře zátěže pejska. Více se o užívání kloubní výživy můžete dočíst v našem článku na blogu.

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
 

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Pavla Machalová, Ph.D.

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Pavla vystudovala potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky doplňkových látek a jejich působení v těle.