fbpx

Poradna

Spondyloza | 26. 11. 2019 23:11

Dobrý deň môjmu psovi bola diagnostikovaní spondylozu ľahký nález n dvoch stavcoch. Je to mladý ročný pes. Pohyblivosť ma super zatiaľ žiadny problém mohol by mu geloren pomôcť so zastavením ďalšieho vývinu spondylozy?

vložil:  
Anna Marníková

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

užívání Gelorenu dog bych u Vašeho pejska doporučila pro ochranu kloubů a zpomalení vývoje kloubních problémů. U spondylózy užívání kloubní výživy není úplně jednoznačné. Tím, že je spondylóza diagnostikovaná v tak mladém věku, bude se zřejmě jednat o dědičné predispozice. Nicméně k rozvoji spondylózy nemusí dojít. Doporučujeme snažit se posílit svalstvo vašeho pejska např. plaváním. Důležité je ho ale nepřetěžovat. 

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.