fbpx

Poradna

Složení | 8. 12. 2019 13:12

Dobrý den, zaujaly mě vaše produkty, konkrétně Kelparen a Geloren pro psy, ale všimla jsem si, že neuvádíte přesné složení. Mohla bych se na něj zeptat?

vložil:  
Kristýna Janečková

Odpověď ze dne 30. 11. -0001 1:00

Dobrý den,

jsme rádi, že Vás zaujaly naše produkty. Co se týká přesného složení:

Geloren dog - želatina (vepřová), hydrolyzovaný kolagen (vepřový), chondroitin sulfát, N-acetyl-glukosamin (krevety a krabi), sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová. Doplňkové látky - konzervanty, aroma uzené šunky

Kelparen - želatina (vepřová), mořská řasa Kelpa (Ascophyllum nodosum), pivovarské kvasnice, sodná sůl kyseliny citrónové, glycerin, kyselina hyaluronová. Doplňkové látky - konzervanty

 

Pavla

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.