fbpx

Poradna

Geloren pro psy | 30. 5. 2020 9:05

Dobrý den, mám dotaz ohledně gelorenu pro psy. Náš pes má dysplazii kyčelního kloubu. Dávali jsme doplněk na klouby od Alavisu. Tak se chci zeptat, jestli kloubní výživa od Gelorenu bude účinnější. Aby měl aspoň nějakou výživu na klouby, když je na ně špatnej. Moc děkuji za odpověď pěkný den.

vložil:  
Verča

Odpověď ze dne 2. 6. 2020 3:04

Dobrý den,

Geloren dog obsahuje více komplexní složení a má větší množství kyseliny hylauronové v denní dávce než Alavis. Navíc je ve formě želatinových tablet, které psům chutnají a Geloren nebude chtít žádný den vynechat, což má taky vliv na dysplazii. Tedy Geloren je dle nás na klouby pro psy určitě lepší.

Tomáš

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.