fbpx

Poradna

Štěně chrčí při spánku | 9. 7. 2020 3:07

Dobrý den Už si nevím rady. Máme štěňátka RR. Mají jeden měsíc a fenečka, která se narodila bez obalu při spánku občas chrčí. Ne pokaždé, ale dost často. Jinak ne, když je bzhůru je normálně čilá, normálně papá, ale když spinká tak to v ní chrčí. Bylo to horší, chrčelo to v ní víc, doktor ji píchnul antibiotika, to nepomohlo, tak ji dali prášky antibiotika a ty trochu pomohly, ale ne úplně. A ted už si neví rady. Co by to mohlo být prosím? Jinak je akční, na váze přibývá normálně. Teplotu nemá. Pije ještě od fenky, ale už přikrmujeme. Moc děkuji za pomoc.

vložil:  
Natalie

Odpověď ze dne 9. 7. 2020 11:55

Dobrý den,

toto bohužel nejde vyšetřit na dálku, jediné co vám můžu doporučit je navštívit veterinárního lékaře aby fenečku důkladně prohlédl.

Tomáš

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.