fbpx

Poradna

Bonharen, Geloren lidem? | 3. 10. 2020 16:09

Dobrý den, mám zvláštní dotaz. Mohla bych mamce, která má artrotické změny v kolenech podávat buď p.o. preparát kys. hyaluronové, či Geloren? Nebo bych mohla koupit Bonharen pro koně a dát ho lékaři ať ji ho aplikuje i.v.? Mezi humánními přípravky nemůžu najít nějaký účinný p.o. či i.v. u doktorů. Předem děkuji :)

vložil:  
Martina

Odpověď ze dne 18. 9. 2020 14:28

Dobrý den, zmiňujete veterinární přípravky, které jsou pro zvířata. Pro lidi vyrábíme doplňky stravy - Geloren GEL, Geloren CAPS a nově Geloren Active. Za sebe bych doporučil Geloren Active který je nejchutnější. IV aplikace se u lidí nepoužívá, využívá se pouze IAT a zde musíte navštívit ortopeda.

Tomáš

Lucie Bystroňová

Na vaše dotazy odpovídá

MVDr. Lucie Bystroňová

Contipro

 Žádná poradna nikdy nemůže nahradit vyšetření zvířete veterinárním lékařem. Přesto vám ráda poradím, jak můžete svému zvířecímu příteli pomoci na cestě ke zdraví. 

Lucie je zkušená veterinářka, známá především svým zodpovědným a pečlivým přístupem. Nyní pomáhá s vývojem produktů z řady Aktivní zvíře.

 
Tomáš Mohelský

Na vaše obecné dotazy odpovídá

Ing. Tomáš Mohelský

Contipro

 Organizmus je složitý stroj a pro jeho správnou funkci je někdy nutné dodávat kvalitní výživové látky. 

Tomáš vystudoval potravinářskou chemii a biotechnologii, zaměřuje se na účinky aktivních látek a jejich působení nejen v těle zvířat.